Korekta poprzedniej wiadomości przesłanej pocztą elektroniczną pt. „Informacje dotyczące produktu Flexpolis 2022"

 

Szanowny Kliencie! Szanowna Klientko!

W dniu 12 listopada otrzymali Państwo od nas wiadomość dotyczącą ubezpieczenia HollandZorg Flexpolis, które wchodzi w życie w 2022 roku. Znajdowała się tam błędna informacja dotycząca wysokości składki. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Ustalenia z pracodawcą dotyczące składki No Risk I zostały skorygowane, w wyniku czego płacą Państwo mniej za tę składkę. W tej wiadomości e-mail podano poprawną kwotę i mogą Państwo zobaczyć, ile zapłacą za ubezpieczenie zdrowotne od 2022 roku. W trosce o kompletność informacji w załączniku po raz kolejny przedstawiamy zmiany, które będą miały miejsce w ubezpieczeniu zdrowotnym w roku 2022. Państwa Polisa na 2022 rok będzie dostępna z początkiem stycznia w osobistym środowisku mijn.hollandZorg.com” w Internecie.

Składka i zmiany w ubezpieczeniu zdrowotnym

Poniższe zestawienie zawiera wysokość miesięcznej składki, którą należy uiszczać w 2022 roku.

Koszty (opieki medycznej) wzrastają. Z tego powodu jesteśmy zmuszeni do podwyższenia kwoty składki za ubezpieczenie podstawowe. Informowaliśmy Państwa o tym już wcześniej. Oczywiście nadal będą Państwo u nas odpowiednio ubezpieczeni. W 2022 roku będziemy do Państwa dyspozycji w razie potrzeby.

Poniższa tabela nie zawiera kwot. Znajdą je Państwo w mailu.

Składka miesięczna

 Składka na ubezpieczenie podstawowe, w tym 385 EUR obowiązkowego udziału własnego
   
 No Risk I  €
 No Risk II  €
Składka, w tym No Risk  €
 Rabat grupowy:  €
Składka netto (kwota, którą płacą Państwo co miesiąc)  €

Zmiany w ubezpieczeniu zdrowotnym

Rząd co roku określa zawartość podstawowego ubezpieczenia. Na naszej stronie internetowej w dokumencie o nazwie „Zmiany 2022” znajdują się informacje na temat zmian, które wejdą w życie od dnia 1 stycznia 2022 roku. Warunki ubezpieczenia dodatkowego No Risk I i II nie zostały zmienione.

Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu uzyskania dodatkowych informacji

Więcej informacji na temat HollandZorg Flexpolis można znaleźć na stronie internetowej www.hollandzorg.com/flex2022. Tutaj znajdą Państwo również nasze dane kontaktowe na wypadek, gdyby mieli Państwo jeszcze jakieś dodatkowe pytania.

Z wyrazami szacunku,
HollandZorg

Frank Johnsen
dyrektor ds. klientó