З 1 серпня для вас, українських біженців із медичним страхуванням, діятиме нова схема. Вона називається «Схема медичного обслуговування переміщених осіб з України», скорочено RMO. За цією схемою ваше медичне обслуговування відшкодовується без потреби сплачувати страховий внесок чи франшизу. Незабаром ви отримаєте більше інформації про цю схему від медичної страхової компанії DSW. Вона також забезпечить оплату медичних витрат, які покриваються схемою RMO.

Що вам потрібно робити?

Вам не потрібно нічого робити. Медична страхова компанія DSW подбає про те, щоб ви були автоматично зареєстровані в RMO. Таким чином, ваша медична страховка, яку ви оформили (через свого (тимчасового) роботодавця), більше не буде потрібна. Її дія припиняється з 1 серпня. Підтвердження про скасування реєстрації буде доступне в My HollandZorg (вашому особистому онлайн-середовищі).
Якщо ви отримуєте медичні послуги після 1 серпня, повідомте медичного працівника (лікаря, терапевта або медсестру) про те, що ви отримуєте допомогу за схемою RMO. Далі ви повинні надати свій ідентифікаційний номер BSN. Після цього ваш постачальник медичних послуг може дізнатися, кому декларувати витрати на медичне обслуговування.

Заперечення

Ви проти реєстрації в RMO й зняття з обліку в системі медичного страхування? Можете зазначити це в електронному листі, надісланому на адресу verzekerden@hollandzorg.nl. Ми подбаємо про те, щоб ви залишалися зареєстрованими в системі медичного страхування.

Субсидія на медичне страхування

Податкова служба хотіла б проінформувати вас про наступне: якщо ви подавали в податкову службу заявку щодо отримання субсидії на медичне страхування, вам нічого не потрібно робити. Виплата субсидії на медичне страхування припиняється автоматично. З питаннями щодо субсидії на медичне страхування ви можете звертатися до податкової служби.

З повагою,
HollandZorg

Франк Йонсен (Frank Johnsen)
Директор із роботи з клієнтами