Przypomnienie: Jak ulepszyć służbę zdrowia? Weź udział w ankiecie

Szanowni Państwo! W zeszłym tygodniu zaprosiliśmy Państwa do udziału w badaniu dotyczącym opieki zdrowotnej dla zagranicznych pracowników w Holandii.
Przed wypełnieniem ankiety
Wyniki badania pomogą nam ulepszyć służbę zdrowia i lepiej dostosować ją do Państwa potrzeb. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo poświęcić kilka minut swojego czasu na wypełnienie ankiety. Zajmie to zaledwie 8 minut. Przed wypełnieniem ankiety można wybrać własny język. Pytania są dostępne w języku angielskim, polskim, rumuńskim i niderlandzkim. Wszystkie pytania są wielokrotnego wyboru. Ankieta jest całkowicie anonimowa. W ramach ankiety firma HollandZorg współpracuje z organizacjami Healthcare for internationals*, która stworzyła ankietę, i Wise up**, która je organizuje i przeprowadza.

Najważniejsze wnioski wypływające z ankiety opublikujemy w lutym 2021 roku na naszej stronie internetowej. Jeśli będziemy mogli od razu wprowadzić zmiany lub ulepszenia, poinformujemy o tym w tej samej wiadomości.

Z góry serdecznie dziękujemy za wypełnienie ankiety!

Z wyrazami szacunku

Frank Johnsen
dyrektor ds. klientów

*Healthcare for internationals (H4i) to sieć organizacji non-profit, które chcą zlikwidować lukę między holenderską służbą zdrowia a potrzebami i oczekiwaniami pacjentów pochodzących z innych krajów.
** Wise Up to firma badawczo-doradcza zajmująca się rynkiem pracy, edukacją i ekonomią