Informacja o Flexpolis 2023
 

Szanowny Kliencie! Szanowna Klientko!

za pośrednictwem pracodawcy nabyli Państwo HollandZorg Flexpolis – to nasze specjalne ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników z zagranicy. W niniejszym mailu przedstawiamy składkę za rok 2023. Omawiamy również zmiany w publicznym ubezpieczeniu zdrowotnym.

Nowa polisa w styczniu

Nowa polisa na rok 2023 będzie dostępna na początku stycznia 2023 r. na osobistym koncie internetowym, My HollandZorg. Przed zalogowaniem się w My HollandZorg należy się zarejestrować. Można do tego wykorzystać swój numer telefonu i numer relacji. Będzie również potrzebny numer BSN. Numer Państwa relacji znajduje się w poniższej tabeli dotyczącej składki.

Składka i zmiany we Flexpolis 2023

Poniższe zestawienie przedstawia miesięczną kwotę, jaką będą Państwo płacić za ubezpieczenie od 1 stycznia 2023 r.

Koszty opieki zdrowotnej rosną. W związku z tym jesteśmy zmuszeni podwyższyć składkę. Oczywiście Państwa ubezpieczenie w naszej firmie pozostaje ważne, a my z przyjemnością będziemy służyć pomocą również w 2023 roku, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Poniższa tabela nie zawiera kwot. Znajdą je Państwo w mailu.

Składka miesięczna

 Name  
 Numer relacji <relatienummer>  
   
 Składka na ubezpieczenie podstawowe, w tym 385 EUR obowiązkowego udziału własnego
   
 No Risk I  €
 No Risk II  €
Składka netto (kwota, którą płacą Państwo co miesiąc)  €

Zmiany w ubezpieczeniu zdrowotnym obowiązujące od 1 stycznia

Co rok rząd określa zakres publicznego ubezpieczenia zdrowotnego. Dostępny na naszej stronie dokument zatytułowany „Zmiany w 2023” objaśnia, jakie zmiany zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2023 r. Ze względu na przepisy rządowe grupowa zniżka na publiczne ubezpieczenie zdrowotne przestanie obowiązywać od 1 stycznia 2023 r. Dotyczy to każdego ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii. Oczywiście można nadal korzystać z grupowego ubezpieczenia uzupełniającego No Risk I i II. Pozostają one bez zmian i obejmują m.in. zwrot obowiązkowego udziału własnego.

W przypadku pytań

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, które można kierować do naszego centrum obsługi klienta.