Pana/Pani numer relacji HollandZorg to (relation number): Jest to wspomniane w e-mailu.Ten numer jest niezbędny do rejestracji w panelu Mijn HollandZorg.

Weryfikacja danych

Szanowny ubezpieczony,

niedawno poinformowaliśmy Pana/Panią o ubezpieczeniu zdrowotnym Flexpolis. Informacje na ten temat można znaleźć w My HollandZorg. Szczegóły w My HollandZorg muszą być poprawne, ponieważ tylko tak możemy zaoferować naszym klientom odpowiedni poziom usług. Dlatego prosimy o sprawdzenie swoich danych. Informacje na temat logowania się do My HollandZorg można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Weryfikacja danych

Harmonogram polisy można znaleźć w sekcji „My health insurance” („Moje ubezpieczenie zdrowotne”). Proszę dokładnie sprawdzić dane. Jeśli któreś są niepoprawne, należy nas o tym poinformować w ciągu dwóch tygodni. Pana/Pani dane osobowe znajdują się w sekcji „My details” („Moje dane”). To tu znajdują się dane do kontaktu, takie jak numer telefonu, adres e-mail i IBAN. Prosimy, aby je sprawdzić i uzupełnić wszystkie brakujące informacje.

Zwrot kosztów tylko z IBAN

Czasami lekarz rodzinny lub specjalista przekaże Panu/Pani fakturę. Zwrot wskazanych na niej kosztów będzie możliwy wyłącznie wtedy, gdy będziemy mieli w dokumentacji Pan/Pani kod IBAN. Jeśli będzie Panu/Pani przysługiwał zwrot kosztów, przelejemy Panu/Pani odpowiednią kwotę na konto w ciągu dziesięciu dni roboczych. Wniosek o zwrot kosztów faktury można składać przez My HollandZorg lub aplikację HollandZorg Expense Claim. Komunikaty o zwrotach kosztów można sprawdzić w „My HollandZorg” w sekcji „My messages” („Moje wiadomości”).

Aplikacja HollandZorg Claims

Aplikacja HollandZorg Claims ułatwia procedurę wnioskowania o zwrot kosztów faktury. Wystarczy wprowadzić swoje dane, zrobić zdjęcie faktury i przesłać ją jednym kliknięciem myszy. Aplikację HollandZorg Claims można już pobrać z App Store lub Google Play.

   

Pytania

Pytania? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, które można kierować do naszego centrum obsługi klienta. Opcje kontaktu znajdują się na naszej stronie internetowej. Nasz personel posługuje się językiem angielskim.

Z poważaniem,
HollandZorg

Frank Johnsen
Dyrektor ds. klientów

P.S. Informacje o szczepionce przeciwko COVID-19