Onboarding 3 - pl

Szanowny Panie/Pani,

w tej wiadomości wyjaśnimy, kiedy wygasa Pana/Pani ubezpieczenie zdrowotne w Holandii.

Co się stanie, jeśli Pana/Pani oddelegowanie dobiegnie końca

W większości przypadków pracodawca anuluje ubezpieczenie zdrowotne z chwilą, gdy Pana/Pani oddelegowanie dobiegnie końca. Nie trzeba podejmować żadnych działań. Otrzyma Pan/Pani informację o anulowaniu polisy w skrzynce pocztowej portalu My HollandZorg. W niektórych sytuacjach jednak sprawy wyglądają inaczej.

Można nadal podlegać obowiązkowemu ubezpieczeniu zdrowotnemu

W niektórych okolicznościach może Pan/Pani mieć obowiązek opłacania podstawowej składki na ubezpieczenie zdrowotne po tym, jak Pana/Pani oddelegowanie dobiegnie końca. Na przykład jeśli choroba uniemożliwia Panu/Pani pracę i otrzyma Pan/Pani zasiłek chorobowy. W takim przypadku Pana/Pani podstawowe ubezpieczenie zdrowotne będzie kontynuowane automatycznie. Jednak dodatkowa ochrona od ryzyka I i II zostanie wówczas anulowana. Nie ma Pan/Pani pewności, czy podstawowe ubezpieczenie zdrowotne jest kontynuowane? Prosimy skontaktować się z naszym Centrum Obsługi Klienta lub sprawdź informacje na stronie workinnl.nl.

Czy chce Pan/Pani dowiedzieć się więcej?

Nie możesz znaleźć informacji? Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi Klienta (w j. holenderskim lub angielskim), korzystając z poniższych danych.

 

Z poważaniem

Berry Huizing

Dyrektor ds. Obsługi Klienta

HollandZorg