Onboarding 1 - pl

Witamy

Szanowny Panie/Pani,

z radością witamy w HollandZorg, która zapewnia specjalistyczne ubezpieczenia zdrowotne dla pracowników międzynarodowych. Dzięki naszej polisie zdrowotnej Flexpolis, która obejmuje dodatkowe ubezpieczenie od ryzyka I i II, w razie potrzeby ma Pan/Pani dostęp do specjalisty.

W ciągu 2 miesięcy otrzyma Pan/Pani od nas w sumie 4 wiadomości e-mail. Wiadomości te będą zawierać szczegółowe informacje dotyczące holenderskiego systemu opieki zdrowotnej. W dzisiejszej wiadomości omówimy Pana/Pani ubezpieczenie zdrowotne oraz gdzie może Pan/Pani znaleźć swoją polisę.

Dostęp do dokumentów ubezpieczeniowych: My HollandZorg

W osobistym, bezpiecznym portalu online My HollandZorg może Pan/Pani znaleźć wszelkie informacje na temat Pana ubezpieczenia zdrowotnego. W My HollandZorg znajdzie Pan/Pani swoją polisę ubezpieczeniową, cyfrową kartę EHIC, okres ubezpieczenia i, w stosownych przypadkach, zawierającą Pana/Pani formularz S1. W celu zarejestrowania się w My HollandZorg będzie Pan/Pani potrzebował/potrzebowała „numeru relacyjnego”: <see e-mail>

Przejdź do My 

Doskonałą opieka w ramach naszego ubezpieczenia zdrowotnego

Każda osoba zamieszkująca lub pracująca w Holandii jest prawnie zobowiązana do wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego. Pana/Pani ubezpieczenie zdrowotne jest dostosowane do Pana/Pani potrzeb jako pracownika zagranicznego. Pana/Pani ubezpieczenie zdrowotne obejmuje:

  • Podstawowe ubezpieczenie zdrowotne
    Podstawowe ubezpieczenie zdrowotne HollandZorg obejmuje koszty opieki zdrowotnej związanej z konsultacjami u lekarza rodzinnego (GP lub po holendersku huisarts), hospitalizacją i opieką w nagłych przypadkach. Ma Pan/Pani dostęp do każdego szpitala na terenie Holandii.

     

  • Korzyści płynące z ubezpieczenia od ryzyka I i II
    Dzięki dodatkowym pakietom ubezpieczenia od ryzyka I i II pokrywane są określone dodatkowe koszty leczenia. Na przykład w przypadku większości ubezpieczycieli musi Pan/Pani pokryć pierwsze 385 EURO kosztów opieki zdrowotnej. Jest to tzw. nadwyżka. W naszej polisie nie ma takiego obowiązku. Ponadto czasami istnieje konieczność pokrycia część kosztu niektórych leków. Jest to tzw. wkład własny i może wynosić do 250 EUR. W naszej polisie także nie trzeba płacić tych kosztów. Organizujemy również i opłacamy transport do Pana/Pani kraju na terenie Europy w przypadku konieczności medycznej lub śmierci.
    Koszt nagłej pomocy stomatologicznej jest pokrywany do 200 EUR rocznie.


Czy chce Pan/Pani dowiedzieć się więcej?

Nie możesz znaleźć informacji? Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi Klienta (w j. holenderskim lub angielskim), korzystając z poniższych danych.

 

Z poważaniem

Berry Huizing

Dyrektor ds. Obsługi Klienta

HollandZorg

 

PS: Więcej o opiece zdrowotnej, pracy i pobycie w Holandii można dowiedzieć się na stronie workinnl.nl