Witamy

Szanowny ubezpieczony,

Jest Pan/Pani w tej chwili ubezpieczony/-a w firmie HollandZorg, która jest ekspertem w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych dla tymczasowych pracowników migrujących. W ramach ubezpieczenia zdrowotnego Flexpolis, w tym pakietu No Risk I i No Risk II przysługuje Panu/Pani niezbędna pomoc lekarska, taka jak przyjęcie do szpitala, pomoc nagła i leczenie przez lekarza pierwszego kontaktu.

Wszystkie dokumenty przechowywane w jednym miejscu

Natychmiastowy dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego Flexpolis możliwy jest w osobistym otoczeniu internetowym My HollandZorg. W My HollandZorg znajdują się m.in. następujące informacje:

  • Harmonogram polisy: Stanowi on dowód ubezpieczenia. Harmonogram polisy można pobrać i zapisać na komputerze.
  • Cyfrowa Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ): EKUZ można zapisać bezpośrednio w telefonie. Cyfrowa EKUZ jest potrzebna do zapewnienia sobie niezbędnych świadczeń medycznych poza Holandią i krajem zamieszkania. W takich przypadkach należy zawsze zadzwonić do centrum przypadków nagłych HollandZorg pod numer +31 (0) 570 687 112. W Holandii taka karta nie jest potrzebna podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu czy specjalisty. W takich przypadkach konieczne jest okazanie dowodu tożsamości i numeru obywatela (BSN). Już nie zapewniamy automatycznie karty w formie fizycznej. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Wystarczy zalogować się do My HollandZorg

Do zalogowania się do My HollandZorg niezbędna jest uprzednia rejestracja. Można tu wykorzystać swój numer telefonu i numer relacji. Po zarejestrowaniu się można bezpiecznie zalogować się adresem e-mail, hasłem i kodem otrzymanym w wiadomości na telefon.

Pana/Pani numer relacji HollandZorg to (relation number): Jest to wspomniane w e-mailu.

Informacje o szczepionce przeciwko COVID-19

W Holandii szczepienie przeciwko wirusowi COVID-19 jest powszechną praktyką. Ty także masz możliwość zaszczepienia się, jeżeli przebywasz w Holandii dłużej niż 4 tygodnie. Na naszej stronie internetowej można przeczytać, w jaki sposób rząd holenderski wysyła zawiadomienie o szczepieniu.

Pytania

W przyszłym tygodniu wyślemy Panu/Pani dwie dodatkowe wiadomości e-mail z przydatnymi informacjami. Więcej informacji na temat ubezpieczenia zdrowotnego można również znaleźć na stronie internetowej firmy. Pytania? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, które można kierować do naszego centrum obsługi klienta. Opcje kontaktu znajdują się na naszej stronie internetowej. Nasz personel posługuje się językiem angielskim.
Z poważaniem,
HollandZorg

Frank Johnsen
Dyrektor ds. klientów