Onboarding 4 - pl

Szanowny Panie/Pani,

w ostatniej wiadomości dotyczącej holenderskiego systemu opieki zdrowotnej przedstawimy przydatne informacje nt. stron internetowych związanych ze zdrowiem i opieką medyczną.

Nasza strona internetowa HollandZorg (w j. angielskim) zawiera informacje:

Inne użyteczne strony:

  • Workinnl.nl – informacje na temat pracy i życia w Holandii w kilku językach. Strona zawiera informacje na temat chorób i opieki zdrowotnej, a także zapewnia pomoc i wsparcie w przypadku jakichkolwiek problemów.
  • Zorgverzekeringslijn (infolinia dot. ubezpieczeń zdrowotnych) oferuje informacje w kilku językach, m.in. o świadczeniach zdrowotnych. Jeżeli jest Pan/Pani uprawniony/uprawniona do tego świadczenia, rząd holenderski pokryje część Pana/Pani miesięcznej składki.
  • Moetiknaardedokter.nl to przydatna aplikacja w kilku językach. Pomaga, gdy ma Pan/Pani objawy zdrowotne i chce Pan/Pani wiedzieć, co trzeba zrobić.
  • RIVM (Krajowy Instytut Zdrowia Publicznego i Środowiska) dostarcza informacji na temat zdrowia publicznego, m.in. szczepień.

Czy chce Pan/Pani dowiedzieć się więcej?

Nie możesz znaleźć informacji? Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi Klienta (w j. holenderskim lub angielskim), korzystając z poniższych danych.

 

Z poważaniem

Berry Huizing

Dyrektor ds. Obsługi Klienta

HollandZorg

useful information for international workers